Connect with us
Showbiz6 days ago

Ritvana nderhyrje plastike ne fytyre?…/Ja ndryshimi drastik direkt pasi ajo e perjashtonte si mundesi

Showbiz3 weeks ago

Jasmina dhe Tea veshin te njejten bluze kafe me modelin e vecante/Ja si duken dy vajzat

Showbiz3 weeks ago

Amarda Toska dhe Sindi Loci bejne xing me fustanin e gjate e te zi/Te kuruara deri ne detaje, ja sa bukur

Showbiz2 weeks ago

Pasi e refuzoje te dale ne takim me te/Bashkimi ka dy fjale per Alvisen ne Instagramin e tij

Showbiz2 weeks ago

Nje mik i pa ftuar ne dhomen e shtepise me te madhe ne Shqiperi/ Ja video nga “Big Brother”

Showbiz3 weeks ago

Ne diten e saj me te bukur, Rudines i ka munguar nje person /Ja se kush nuk ishte ne dasmen e aktores

Showbiz6 days ago

Ajka shkon ne palester me mamin Xhensila/Ja videoja qe na kenaqi zemrat

Showbiz1 week ago

Ana Lleshi ben nderhyrjen e rradhes/Ja ndryshimi qe ish konkurrentja ka bere ne fytyre

Showbiz1 week ago

Qenka bere nje djale i rritur tashme../Sa eshte rritur djali i Sinan Hoxhes

Showbiz2 weeks ago

Ja si e ka katandisur Ajka mamin Xhensila/Se kemi pare ndonjehere ne kete gjendje kengetaren

Showbiz1 week ago

Moderatorja veshi takat me cmimin marramendes ne “BBV”/Ja kepucet dhe kostoja e tyre

Showbiz5 days ago

Ciftet shqiptare vishen matchy-matchy…/ Ja sa bukur duket Arbana Osmani veshur njesoj me Eduartin

Showbiz5 days ago

Bora Zemani dhe Shqipe Hysenaj bejn xing…/Ja veshja e njejte e bukurosheve tona

Showbiz2 weeks ago

Me floket ne ajer te kapur ne balona me helium/Ana Kaurit nuk mund ti shpetonte ky trend kaq interesant

Showbiz3 days ago

“Nuk perputhen, nuk pelqehen…”/Arjola dhe Semi fillojne thashethemet per Granitin dhe Fifin

Showbiz6 days ago

Pasi ai foli per tradhtine ndaj gruas se tij…/Vajza e Ilir Shaqirit ka dy fjale per te atin,ja mesazhi

Showbiz2 weeks ago

Nga ‘Perputhen’ ne klipin e kengetarit te famshem/Ja ku e pame Aden ne bashkepunimin e saj te fundit

Showbiz3 weeks ago

Do te jete pjese e Big Brother Vip/Bleona Qerreti me ne fund jep lajmin e shumekerkuar nga fansat e saj

Showbiz2 weeks ago

Ledjana provon veten ne nje tjeter profesion/ Ja ku do e shohim se shpejti bukuroshen nga Burreli

Showbiz3 weeks ago

Murati i ‘Perputhen’ do ta quante thjeshte ‘syri i keq’/Ja cfare i paska ndodhur konkurrentit qe u ‘zhduk’

Copyright © 2020

error: Kujdes: Kopjimi nuk eshte zgjidhja