Do dukeni 5 kg me shume sec jeni ne te vertet/ Keto jane 10 veshjet qe ju tregojne me te shendosha

Edhe ju ndoshta ja keni bere vetes pyetjen nese kjo veshje ju tregon me te shendoshe apo jo.

Gjetja e veshjes ideale per nje femer mund te jete nje sfide e madhe dhe e veshtire.

Sot do ju tregojme disa nga veshjet qe kur ju i vishni dukeni me te shendosha…

Por kush jane veshjet qe duhen shmangur?

Nese do te dukesh e dobet , te fshehesh kilet keto jane 10 veshje qe duhet ti shmangesh:

Fustani i ngushte

Fundi i fryre

Xhinset e ngushta

Pantallonat me kuadrata

Pantallonat treçerekeshe

Ndaje me miqte