Connect with us

Turizem

Aktorja turke viziton bregdetin shqiptar/ Viziton Sarandën, gjesti i bukur për shqiptarët

Të gjithë u dhanë pas serialit turk “Kurt Seit dhe Sura”, i transmetuar për publikun shqiptar pak vite më parë....

Copyright © 2020

error: Kujdes: Kopjimi nuk eshte zgjidhja