Connect with us

Showbiz

Jasmina dhe Alvisa bejne ‘xing’ me te njejten bluze ne ‘Perputhen’/Njera me e mire se tjetra

Jasmina eshte bukuroshja brune e cila na u prezantua ne emisionin e famshem, “Perputhen” nje vit me pare. Ajo erdhi...

Copyright © 2020

error: Kujdes: Kopjimi nuk eshte zgjidhja