ONA News

E keni degjuar me pare?/Prinderit hedhin ne gjyq djalin,”Duam 650mije dollare nese. . .”

Një çift bashkëshortësh nga India ka paditur djalin e tyre dhe gruan e tij pasi nuk kanë sjellë në jetë një fëmijë pas 6...

Me nje foto ne instagram Dafina Zeqiri ndan nje problem shendetesor qe ka kudo qe shkon

Dafina Zeqiri është një nga divat e muzikës shqiptare që padyshim sjell shumë hite e ndër vite nuk e ka humbur aspak unikalitetin e...

Tronditet Kreta/Lekundje te forta sizmike ne Greqi

Një tjetër tërmet është shënuar në Greqi pak minuta më parë. Bëhet me dije nga mediat e huaja se një tërmet i fortë me magnitudë...

I ngacmuan te fejuaren/Ja cila eshte arsyeja e arresimit te vellezerve Donald dhe Romeo Veshaj

Kohët e fundit u bë e ditur se dy vëllezërit Veshaj, fytyra të njohura të ekranit, rezultojnë prej disa vitesh në përballje me drejtësinë....

Do te jeni shume te matur dhe te duruar/Horoskopi i detajuar per daten 13 Maj 2022,te gjitha shenjat

Dashi Gjatë kësaj dite do jeni shumë më të matur dhe më të duruar kështu që keni për t’i kaluar më lehtësisht edhe disa vështirësi...

Pasi nuk ndiqnin njëri-tjetrin në “Instagram”, ish-konkurrenti i “Për’puthen” bën deklaratën e papritur për Arjola Demirin

Arjola Demiri dhe Atdhe Xheravina ishin shfaqur shpeshherë në shoqërinë e njëri-tjetrit, por askush nuk e dinte se ata kishin një miqësi të ngushtë...

Do dukeni 5 kg me shume sec jeni ne te vertet/ Keto jane 10 veshjet qe ju tregojne me te shendosha

Edhe ju ndoshta ja keni bere vetes pyetjen nese kjo veshje ju tregon me te shendoshe apo jo. Gjetja e veshjes ideale per nje femer...
spot_img

Popular