ONA News

Sali Berisha habit me deklaraten:”Më 6 mars në Shkodër fituan idealistët,nuk u bashkuan me. . .”

Ish-kryeministri Sali Berisha i cili më 22 maj garon për kryetar të Partisë Demokratike pas takimit me demokratët e Lezhës, ka takuar edhe ata...

Deputeti Tritan Shehu habit me deklaraten:”Rezoluta ishte per te dhene nje mesazh te qarte politik. . .”

Deputeti i Partisë Demokratike në Shqipëri, Tritan Shehu, ka thënë se deputetët e Partisë Socialiste nuk votuan për dënimin e gjenocidit serb në Srebrenicë...

Nga Flamur Noka e deri te Spaho,pasuri marramendese,Adriatik Doci ben deklaraten e forte:”Spaho perfitoi si i pastrehe. . .”

Nga Adriatik Doçi Një vilë në Gjirin e Lalzit, me vlerë të pretenduar 760 mijë euro, është kthyer në ‘mollë sherri’ në kampin e opozitës,...

Sali Berisha flet nga Elbasani:”Te ngrihemi se bashku te mbrojme interesin e. . .”

Ish-kryeministri Sali Berisha i cili garon për kryetar të Partisë Demokratike më datë 22 maj, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me demokratët...

Ish kryeministri Sali Berisha ofendon rende gjyqtaren Blerina Muca dhe ben deklaraten:”Skenari qe parashikon caktimin e. . .”

Apeli nuk ka marrë ende në shqyrtim fatin e drejtimit të Partisë Demokratike, por Sali Berisha paralajmëroi se nuk do njohë asnjë vendim që...

Debat mes analistesh, Julian Zyla i kthehet keq Enton Alibekajt me fjalet:”Duro o bythë turtull. . .”

Analistët Enton Abilekaj dhe Julian Zyla janë përfshirë në një debat teksa po flisnin për zgjedhjen e Presidentit të ri dhe rolin e opozitës...

Gazetari Artan Hoxha tregon qarte per Lulzim Bashen:”Do deshmoj ne Belgjike per ceshtjen Toyota Yaris. . .”

Gazetari Artan Hoxha është shprehur se ditën e martë në orën 10:00 do të japë dëshminë e tij për dosjen “Toyota Yaris” në Bruksel...

Iu pergjigj Edi Rames per padine ne SPAK,habit Sali Berisha:”Te perjashtojme Kryeministrat nga. . .”

Kërkesës së Kryeministrit Rama drejtuar SPAK-ut për ta hetuar, ish-Kryeministri iu përgjigj duke e sfiduar që të votojë në Parlament ndryshimet në Kodin Penal,...

Sali Berisha habit me deklaraten kunder Yuri Kim:”Mos tento te nderhysh ne punet e Partise Demokratike se. . .”

Ish-kryeministri Sali berisha ka shfrytëzuar jehonën që pati rrëzimi i rezolutës për genocidin e Srebrenicës për të sulmuar mazhorancën dhe kryeministrin Edi Rama. Berisha doli...

Frrok Cupi akuza te renda ndaj Sali Berishes, shokon me deklaraten:”Berisha është një nga vrasësit. . .”

Analisti Frrok Çupi akuzoi Sali Berishën si një nga personat përgjejgës për masakrën e Srebrenicës, pasi në vitin sipas tij në vitin 1995 ai...

Sali Berisha flet nese do ta votonte Fatos Nanon si president, dhe shokon me deklaraten:”Une mendoj qe nuk. . .”

A do ta votojë Sali Berisha ish-Kryeministrin Fatos Nano nëse ky i fundit do të jetë një kandidat për President të Republikës? Kësaj pyetje, Sali...

Negociatori i Rithemelimit i pergjigjet Alibeajt dhe habit me deklaraten:”Cdo perpjekje per te shpetuar faqen e Rames perpara. . .”

Deputeti i PD, Luçiano Boçi, nje nga negociatoret e Rithemelimit per ceshtjen e zgjedhjes se presidentit te ri, ka reaguar pas deklaratave te kreut...
spot_img

Popular